Elektromechanik

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie, utrzymywanie sprawności działania maszyn i urządzeń budowlanych
  • Realizowanie zgodne z planem napraw, remontów, modernizacji oraz przeglądów maszyn i urządzeń budowlanych
  • Analiza i usuwanie przyczyn, skutków powstałych problemów oraz awarii
  • Udział w projektach wdrażania, uruchamiania nowych maszyn, modernizacji

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenia zawodowe w naprawie maszyn budowlanych
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę i stabine warunki zatrudnienia
  • Pracę w rozwijającej się firmie oraz przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia oraz ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy składać na adres:
praca@stumpfranki.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem 500 056 227